Lekarze

Profesjonalna kadra dydaktyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

poznaj naszych lekarzy

Nasza profesjonalna kadra szkoleniowa to lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej.

  • Ale to, co nas wyróżnia to pasja, dzięki której jesteśmy mistrzami nie tylko w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej, ale również w dzieleniu się zdobytą wiedzą i umiejętnościami.
  • Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy swój warsztat i szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych Pacjentów oraz Kursantów.
  • Dzięki temu uczestnicy naszych szkoleń mają dostęp do najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu światowych osiągnięć medycyny estetycznej. Najwyższe światowe standardy i indywidualne,

Ortodoncja

Implantologia

Protetyka

Endodoncja

Zachowawcza

Okluzja

fa-
Dr Rafał Żak
Lekarz dentysta – Protetyka, Okluzja

Ukończył Wydział Lekarski, Oddział Stomatologii przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Lekarz dentysta z wieloletnią praktyką zawodową, specjalizujący się w protetyce. Prowadzi szkolenia, kursy i warsztaty doskonalące z zakresu stomatologii protetycznej. 

fa-

Dr Marta Ossowska

Lekarz dentysta – Specjalista Ortodoncji Stopnia II 

Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny przy Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od wielu lat leczy wady zgryzu u dorosłych i dzieci. Jest członkiem polskich i międzynarodowych towarzystw ortodontycznych. Prowadzi intensywne kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. 

fa-

Dr Ewa Snarska

Lekarz dentysta – Endodoncja, Leczenie Mikroskopowe

Ukończyła Wydział Lekarski, Oddział Stomatologiczny przy Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w stomatologi mikroskopowej i endodoncji mikroskopowej. Przez wiele lat nadzorowała staże podyplomowe i specjalizacyjne. Od wielu lat jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia (ESE). 

fa-

Dr Monika Rączkowiak

Lekarz dentysta 

Ukończyła Pomorską Akademie Medyczną w Szczecinie. Od wielu lat jest koordynatorem stażów podyplomowych. Specjalizuje się w wykonywaniu uzupełnień protetycznych na implantach. Prowadzi liczne również szkolenia z zakresu stomatologii estetycznej. 

fa-

Dr Ewa Ignaciak

Lekarz dentysta – Implantologia

Ukończyła Wydział Stomatologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest członkiem w licznych stowarzyszeniach implantologicznych i wieloletnim praktykiem specjalistą oraz szkoleniowcem z zakresu implantologii. 

fa-

Dr Dorota Kozdraj

Lekarz dentysta – Endodoncja, Leczenie Mikroskopowe

Ukończyła Wydział Stomatologii WAM w Łodzi. Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym mikroskopowym. Wieloletni praktyk z doświadczeniem akademickim po wielu specjalistycznych kursach zagranicznych. 

Szkolenia Lekarzy To Nasza Misja

ul. Wolność 2, 01-018 Warszawa

ul. Żytnia 18, 01-014 Warszawa

ul. Kacza 8, 01-013 Warszawa

ul. Bema 83, 01-233 Warszawa

ul. Komorowskiego 34, 66-400 Gorzów Wlkp.